Bezpieczniki elektryczne
NASZA OFERTA

Kompleksowe
i profesjonalne
usługi elektryczne

Świadczymy usługi związane z instalacją, montażem, naprawą oraz serwisem instalacji elektrycznych w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym i przemysłowym. Kompleksowo wykonujemy elektroinstalacje od podstaw w nowych budynkach oraz modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne w remontowanych obiektach. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i, instytucjonalnymi, deweloperami i administracją publiczną.

Nasze działania dostosowujemy do indywidualnego zapotrzebowania klienta, tak aby spełniały Jego oczekiwania. Doradzamy w wyborze osprzętu elektrycznego, w wykonywanych przez nas instalacjach proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania i technologie wykorzystując produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Stawiamy na skuteczność i niezawodność, sumiennie i profesjonalnie wykonujemy każde zlecenie. Możemy wykonać wewnętrzne instalacje elektryczne, przyłącza, projekty wraz z dokumentacją podwykonawczą.

W budynkach mieszkalnych wykonujemy instalację na 8% VAT, dajemy 3 lata gwarancji. Zapraszamy do nas, chętnie wykonamy wycenę zlecenia.
Nasi pracownicy posiadają doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania w/w prac. Firma jest ubezpieczona od nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

NASZE USŁUGI

Sprawdź co jeszcze możemy
dla Ciebie zrobić

Logo PGE